Діловий / бізнес портрет

Портретна зйомка для бізнесу, акторів і креативних індустрій

Ефект першого враження – унікальний, він впливає на ставлення оточуючих до Вас на початкових етапах побудови відносин. І від нього залежить прийняття рішення – чи буде з Вами працювати Ваш потенційний клієнт, партнер або замовник. У світі цифрових технологій важлива роль відведена візуальному контенту. Від якості бізнес портрета керівника на сайті компанії або сторінці в Linkedin залежить репутація компанії.
Професійний діловий портрет – це інвестиції у Ваш бізнес, реклама бренду. Організуємо зйомку бізнес портрета для керівника та / або корпоративну фотосесію команди Ваших співробітників в будь-який студії Києва або і з виїздом в офіс.


Професійні корпоративні портрети

Робимо класичні бізнес-портрети для журналів, які зміцнюють ваш бренд, вражають ваших клієнтів і допомагають вашому бізнесу зростати.

Персональні портрети для творчих професій / креативних індустрій

Ви витратили незліченні години на вдосконалення свого мистецтва. Приголомшливі творчі портрети – один з кращих шляхів зміцнити свій особистий бренд і показати світу, що ви серйозно ставитеся до себе.

Портрети для професійних акторів

Ми створюємо професійні емоційні портрети для акторів, які відображають вашу особистість, демонструють акторські здібності і обов’язково вразять потенційних замовників.


Команда Red Cucumber Production позбавить Вас від труднощів вибору фотографа, локації, образів для зйомки і дасть впевненість в успішному проведенні корпоративної фотосесії. Залежно від обраного пакета послуг у вартість ділової портретної фотозйомки у Києві включено:

 • ► Послуги професійного фотографа
 • ► Допомога в позуванні
 • ► Підбір локації
 • ► Оренда фотостудії
 • ► Підбір одягу та супутнього реквізиту
 • ► Стиліст, іміджмейкер, візажист, перукар
 • ► Професійна кольорокорекція та ретуш світлин

Чому варто замовити корпоративну зйомку у нас?

Мобільність

► Працюємо у власній студії
► Виїзджаємо до замовника

Передбачувана ціна

► Вартість відповідає обраному пакету або може бути прорахована індивідуально

Безтурботність

► Допоможемо обрати стиль та позувати
► Дотримуємось термінів

Завжди на зв'язку

► Консультація по телефону та / або особисто. Доступні по Viber, Telegram і WhatsApp

Портфоліо

Вартість портретної зйомки у Києві

Задоволення від високої якості триває довше, ніж радість від низької ціни

Додаткові послугиВартість
Ретушь додаткових світлин200 грн
Фотокнигавід 2 000 грн
Експрес обробка за 3 дні+ 50% від вартості пакета

* Для пакетів “Стандарт” і “Преміум” можлива виїзна фотозйомка у Вашому офісі / підприємстві з використанням нашого обладнання. Додаткова плата за виїзну зйомку становить 1000 грн. для пакету “Стандарт”, для “Преміум” не стягується.

** Якщо Вам потрібна корпоративна зйомка колективу вартість обговорюємо індивідуально, ціна буде залежати від місця зйомки, кількості співробітників і готових світлин.

*** Послуги візажиста і перукаря оплачуються окремо.

**** Всі ціни вказано у гривнях

Контакти

вул. Костянтинівська, 73. Фотостудія Red Cucumber

  Зв'язатися

   Корисна інформація про портретну зйомку

   Як замовити фотосесію для бізнесу?

   • ► Зателефонувати за номером +38 063 073 25 93 або написати в один із месенджерів – Вайбер, Телеграм, Вотсап, чи залишити заявку у формі на сайті.
   • ► Обговоримо ваші побажання до ділової фотосесії. Ви можете обрати серед одного із запропонованих пакетів або за необхідності можемо обговорити індивідуальний запит.
   • ► Узгоджуємо вартість фотозйомки. За необхідності укладаємо договір на надання послуг фотографа.

   Де відбувається зйомка?

   Відповідь на це питання залежить від обраного пакета та побажань клієнта. Портретна зйомка відбувається як у фотостудії Red Cucumber, так і в будь-якій іншій студії Києва або на локації клієнта в його офісі, на підприємстві.

   Студія обладнана професійним світлом для ділової зйомки.

   Ви працюєте тільки у Києві?

   Ми знаходимося в Києві і більшість наших клієнтів також. Але якщо вас цікавить виїзна зйомка на вашу локацію, це не є проблемою, а транспортні та супутні витрати вносяться до кошторису.

   Допомагаєте з позами та підбором гардеробу?

   Існує кілька класичних поз та ракурсів для бізнес фотосесії. Зазвичай, їх оптимізуємо, виходячи з вашого зросту, комплекції, стилю одягу. Перед зйомкою ви можете подивитися їх в інтернеті і навіть потренуватися перед дзеркалом, але в будь-якому випадку не варто хвилюватися – наші фотографи зроблять все, щоб вам було комфортно і ви відчували себе впевнено.

   Послуги стиліста включені в пакет “Преміум” і вам будуть підібрані найбільш вдалі образи з вашого гардеробу. Для інших пакетів дамо загальні рекомендації щодо кольорової гами та зовнішнього вигляду.

   Що входить у вартість?

   У вартість послуги портретної зйомки входять такі опції:

   • ► рекомендації з позування
   • ► оренда фотостудії
   • ► обробка обумовленої кількості світлин
   • ► поради з підбору одягу

   Коли будуть готові фотографії?

   Готові фото будуть впродовж 7-10 днів, якщо ви вибрали один із пакетів послуг портретної зйомки. При індивідуальному замовленні – корпоративна зйомка колективу, групові фото співробітників та керівництва терміни обговорюємо індивідуально, виходячи з обсягу робіт.

   Скільки коштує ділова фотозйомка?

   Ціна бізнес фотосесії залежить від обраного пакету та вказана на цій сторінці вище. Якщо Вам жоден із запропонованих варіантів не підходить або Вас цікавить корпоративна зйомка персоналу напишіть і підберемо оптимальні умови виходячи з поставленого завдання.