Політика конфіденційності

Загальна інформація

Ця Політика в галузі обробки персональних даних та конфіденційності персональної інформації (надалі — Політика) діє щодо всієї інформації, яку київська школа фотографії Red Cucumber та/або її афілійовані особи можуть отримати про користувача під час використання ним будь-якого з сайтів, сервісів, служб, програм, курсів та продуктів redcucumber.kiev.ua (надалі — Сервіси), а також під час виконання redcucumber.kiev.ua / його афілійованими особами будь-яких угод та договорів, укладених з користувачем у зв’язку з використанням Сервісів. Згода користувача на надання персональних даних (персональної інформації), дане ним відповідно до цієї Політики в рамках відносин з однією з осіб, що входять до redcucumber.kiev.ua, поширюється на всі особи, що входять до цієї групи осіб.

Користування сервісом

Використання Сервісів означає беззастережну згоду користувача з цією Політикою та зазначеними в ній умовами обробки його персональної інформації, а саме на вчинення дій, як без, так і з використанням засобів автоматизації, і підтверджує, що, даючи таку згоду, він діє вільно, за своєю волею і в своєму інтересі; у разі незгоди з цими умовами, користувач повинен утриматися від використання Сервісів.

Ми можемо змінити умови Політики. У такому разі ми замінимо версію документа на сторінці «Політика Конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоби бути поінформованими.

Користувач має права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI.

Отримувана інформація

Ми збираємо особисту інформацію, а саме ім’я, прізвище, контактні телефони, адресу електронної пошти. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

  • файли Cookies для того, щоб визначити браузер користувача і надати сервіси, що залежать від цього;
  • IP-адресу користувача, для того щоб показати рекламу та вести журнал активності користувача;
  • інформацію про помилки роботи ресурсу, ініційовані користувачем;
  • поведінку користувача на сайті;
  • вся інформація збирається нами «як є» і не змінюється у процесі збору даних.

Мета збору та обробки персональної інформації

Ми збираємо, обробляємо та зберігаємо лише ті персональні дані, які необхідні для надання Сервісів та надання послуг (виконання угод та договорів з користувачем), у суворій відповідності до чинного законодавства. Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти вас про нові можливості, акції та інші новини redcucumber.kiev.ua.

Умови надання доступу до бази даних

Щодо персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, окрім випадків добровільного надання користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб. Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію користувачів.

Розкриття персональних даних без згоди користувача або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Зміна / видалення персональної інформації

Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану ним персональну інформацію або її частину, а також параметри її конфіденційності. Користувач має право вимагати від redcucumber.kiev.ua коригування, блокування чи знищення (видалення) наданої ним персональної інформації або її частини у разі, якщо персональні дані є неповними, застарілими, неточними або не є необхідними для заявленої мети обробки, а також вживати передбачені законом заходи щодо захисту своїх прав.

Захист інформації, що збирається

Ми вживаємо всі доцільні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Усі працівники, які мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третій стороні.

Зворотній зв’язок

Усі пропозиції або питання задавайте через зручний Вам канал зв’язку, перелік яких розташований на сторінці Контактів.