Інтер'єрна та архітектурна фотозйомка

We shape our homes and then our homes shape us

Вас вітає команда Red Cucumber Production! Із задоволенням зробимо для Вас повний цикл професійної інтер’єрної фотозйомки. Якісне фото інтер’єрів комерційної нерухомості збільшить конверсію потенційних клієнтів, надасть ваги Вашому бізнесу серед конкурентів.

Людина близько 90% інформації з навколишнього світу отримує через зір, і за статистикою, якісний візуальний контент генерує вищий відсоток замовлень. Дана послуга в першу чергу буде цікава власникам хостелів і готелів, орендодавцям житла подобово. На сьогоднішній день близько 80% бронювань житла здійснюється через інтернет, тож “принадні” світлини ваших апартаментів мотивують людину скористатися саме вашими послугами.

Не менш важливо рестораторам мати стильні інтер’єрні знімки своїх закладів, адже затишок і комфорт завжди у попиті. Також робимо архітектурну зйомку офісних приміщень і промислових об’єктів для рекламних публікацій, каталогів та інших цілей. Якщо Вам потрібен кращий інтер’єрний фотограф, то Ви звернулися за адресою!

I am going to make everything around me beautiful, that will be my life

Чому варто замовити інтер'єрну зйомку у нас?

Прогнозована вартість

► Формуємо і затверджуємо вартість на підставі поставленого завдання

Працюємо з 2014

► Декілька років досвіду в інтер'єрній фотографії та багато задоволених клієнтів

Найкраще обладнання

► Повний комплект. Навіть для найскладнішої інтер'єрної зйомки

Завжди на зв'язку

► Консультація по телефону та / або особисто. Доступні у Viber, Telegram, WhatsApp

Портфоліо

Вартість інтер'єрної фотозйомки у Києві

Задоволення від високої якості триває довше, ніж радість від низької ціни

Вартість професійної інтер’єрної та архітектурної фотозйомки прораховується індивідуально у відповідності із складністю поставленого завдання.

До пакету послуг включено:

 • ► виїзд на об’єкт
 • ► фотозйомка згідно з ТЗ
 • ► обробка обумовленої кількості світлин

Мінімальна вартість пакета послуг – 7 000 грн. Ретушь обраних фото – від 200 грн/шт

  Багато корисного тексту про інтер'єрну фотографію

  Як замовити зйомку інтер'єрів?

  • ► Зателефонуйте за номером +38 063 073 25 93 або напишіть в один із месенджерів – Вайбер, Телеграм, Вотсап, чи залиште заявку у формі на сайті.
  • ► Узгоджуємо обсяг роботи, обговоримо найбільш оптимальний час доби для зйомки та вимоги до кінцевих знімків.
  • ► З’ясуємо мету зйомки – для розміщення на сайті компанії, для публікації на одному з агрегаторів нерухомості (Airbnb, Booking і т.д.).
  • ► Погоджуємо вартість інтер’єрної зйомки. За необхідності укладаємо договір з надання послуг фотографа.

  Працюєте лише по Києву?

  Розташовані у Києві, але за необхідності виїжджаємо київською областю. Також можливі відрядження по Україні. Умови співробітництва обговорюються в індивідуальному порядку з урахуванням додаткових витрат на дорогу, проживання та харчування.

  Чи робите фото для Airbnb?

  Робимо зйомку комерційної нерухомості для Airbnb та Airbnb Plus. Знаємо вимоги до зйомки інтер’єрів цієї платформи, оптимальні ракурси. Підкажемо як краще підготувати квартиру та на які нюанси звернути увагу.

  Займаєтесь промисловою фотозйомкою?

  Займаємося виробничою та промисловою зйомкою. Зазвичай, ці поняття включають архітектурну зйомку підприємства, фасадів будинків у денний і/або нічний час; інтер’єрні світлини цехів, лабораторії, складських приміщень; корпоративну портретну фотосесію персоналу та керівництва підприємства на робочих місцях.

  Як підготувати приміщення до зйомки?

  Декілька рекомендацій щодо підготовки приміщення до фотосесії:

  • ► Якщо має бути інтер’єрна зйомка квартири, офісу, ресторану чи підприємства – зробіть прибирання, помийте вікна.
  • ► Розставте по своїх місцях меблі, обладнання, техніку.
  • ► Перевірте працездатність усіх джерел освітлення та переконайтеся, що в них розміщено лампи з однією колірною температурою (не важливо холодною чи теплою).

  Скільки чекати на готові світлини?

  Якщо коротко – не довго. А взагалі все залежить від обсягу замовлення (кількості готових світлин), складності ретуші. Зазвичай цей пункт обговорюємо в процесі спілкування з клієнтом.

  В середньому при замовленні близько 20 кадрів готові знімки будуть впродовж 7 днів.

  Яка вартість інтер'єрної фотозйомки?

  Мінімальна ціна послуги інтер’єрного фотографа вказана вище. Враховуючи, що кожен об’єкт унікальний і відрізняється за складністю, трудомісткістю, кінцева вартість проекту залежить від цих складових. Фінальний кошторис складається з наступних параметрів:

  • ► Робота фотографа.
  • ► Кількості знімків з ретушшю та її складність.
  • ► Транспортні видатки.
  • ► Оренда додаткового обладнання.
  • ► Послуги асистента.

  Декілька деталей про інтер'єрну зйомку

  • ► транспортні витрати оплачуються окремо (не є частиною гонорару фотографа, але включаються до загального кошторису проекту)
  • ► якщо фотозйомка затягнулася НЕ з вини фотографа, вирішіть, що пріоритетніше – виконати узгоджений обсяг зйомки з доплатою, або не виходити за рамки бюджету і скоротити обсяг робіт
  • ► тривалість знімального дня визначається попередньо. При тривалості зйомки більше 4-х годин передбачена 1 годинна перерва
  • ► якщо є потреба в помічнику – обговорюємо заздалегідь. Це може бути представник клієнта чи людина з боку фотографа (оплачується додатково)
  • ► фотограф НЕ виконує транспортування на знімальній локації габаритних предметів, НЕ робить прибирання приміщення
  • ► на підприємстві та промислових об’єктах клієнт зобов’язаний забезпечити безпечні умови роботи, за необхідності провести інструктаж з техніки безпеки, видати необхідне захисне екіпірування
  • ► робочий час фотографа починається з обумовленого часу і закінчується, коли фотограф залишає знімальний майданчик