Створення стоп моушн анімаційних відео

Animation means to invoke life, not to imitate it

Сьогодні однією з найпопулярніших концепцій у різних соціальних мережах є стоп моушн (stop motion) анімація. Незалежно від того, чи це користувачі YouTube, які намагаються зібрати більше переглядів, чи рекламодавці, які намагаються вплинути на аудиторію за допомогою своєї реклами, стоп моушн анімація довела свою користь.

Команда Red Cucumber Production є провідною компанією на українському ринку, що надає послуги стоп моушн анімації. Ми маємо професійну студію, значний досвід і використовуємо передові технології, інструменти та сучасне програмне забезпечення, щоб пропонувати послуги стоп моушн анімації відповідно до найвибагливіших потреб клієнтів.

Пропонуємо:

 • ► Створення оригінальної концепції
 • ► Розкадровку та сценарій
 • ► Декорації та оформлення сцени
 • ► Озвучку та фонова музика
 • ► Редагування аудіо та анімацію
 • ► Послуги комп’ютерної графіки та спец ефектів
 • ► ,
 • ► ,
 • ► ,
 • ► ,
 • ► ,
 • ► ,

 

Переваги stop motion

Створюємо сценарій

► Розробка сюжету
► Вигадування персонажів
► Розкадровка анімації

Створюємо реквізит

► Готуємо декорації, фон та інший необхідний реквізит

Зйомка анімації

► Знімальний процес в студії або іншій локації

Пост продакшн

► Редагування, компонування, комп'ютерна графіка
► Звукова доріжка та звуки
Це яскраве та емоційне відео точно запам’ятають!
Дизайн
Маркетинг

Портфоліо

Як ми працюємо

Створюємо сценарій

► Розробка сюжету
► Вигадування персонажів
► Розкадровка анімації

Створюємо реквізит

► Готуємо декорації, фон та інший необхідний реквізит

Зйомка анімації

► Знімальний процес в студії або іншій локації

Пост продакшн

► Редагування, компонування, комп'ютерна графіка
► Звукова доріжка та звуки

Не робимо проєкти на вчора, але випереджаємо строки

Вартість створення анімаційних роликів

Задоволення від високої якості триває довше, ніж радість від низької ціни

Вартість створення стоп моушн анімації розраховується індивідуально і залежить від складності проекту. Додаткова інформація за запитом.

[table “0” not found /]

 

* Мінімальна вартість ролику – 8000 грн

 

 

Системний підхід до роботи

На рисунку подано нашу тактику роботи з клієнтами . Це дозволяє отримати трохи більше очикуваного 🙂

Постановка задачі – з’ясовуємо ваші потреби, формуємо чітке ТЗ, прораховуємо бюджет
Підготовка – враховуємо нюанси зйомки; створюємо сценарій, декор, локації та інше; вирішуємо технічні питання
Анімація – реалізація задуманих ідей з елементами доречного експромту
Постпродашкн – обробка відзнятого матеріалу відповідно до ваших побажань

Не робимо проєкти на вчора, але випереджаємо строки

Контакти

вул. Костянтинівська, 73. Фотостудія Red Cucumber

  Популярні запитання про стоп моушн

  Як замовити предметну фотозйомку?

  • ► Зателефонуйте за номером +38 063 073 25 93 або напишіть в один із месенджерів – Вайбер, Телеграм, Вотсап, чи залиште заявку у формі на сайті.
  • ► Обговоримо та зафіксуємо з Вами технічне завдання на предметну зйомку. Кількість артикулів та ракурсів, вимоги до фотографій та мету зйомки.
  • ► Вивчимо майданчик, де буде розміщено предметні світлини. Якщо в інтернет-магазині, то приймемо до уваги дизайн сайту, фон, стиль подачі матеріалу, щоб створити кадри, які органічно впишуться в сайт. Також робимо фотографії для Instagram.
  • ► Узгоджуємо вартість зйомки. За необхідності укладаємо договір з надання послуг фотографа.

  Де відбувається зйомка?

  Більшість фотосесій проходить у студії предметної зйомки Red Cucumber.
  Ми маємо професійне світло для предметної фотозйомки. Використовуємо камери Саnon, що володіють високою роздільною здатністю фотографій, гарною кольоропередачею
  та оптику класу L – топові об’єктиви у лінійці Canon. Асортимент кольорових паперових та вінілових фонів, різноманітний реквізит для предметки, допоміжні аксесуари та предметний столик – все це доступно для використання та входить у вартість послуг.

  Усі зйомки ведуться безпосередньо через комп’ютер – результат та кольоропередача під контролем.

  За необхідності орендуємо будь-яку іншу студію або можемо провести виїзну зйомку на Вашій локації, на відкритому повітрі.

  А якщо я не з Києва?

  Якщо Ваш продукт можна транспортувати, відправляєте його зручною поштовою службою. Не важливо, в якому Ви знаходитесь місті або країні. Після прибуття товару, обережно розпаковуємо та ретельно оглядаємо кожну позицію. Готуємо всі предмети до фотосесії: видаляємо пил та ворс. Одяг прасуємо або відпарюємо, прибираємо нитки. Для фотографування ювелірних виробів використовуємо спеціальні серветки для полірування, щоб кожна прикраса виглядала краще. Після завершення предметної зйомки ретельно запакуємо продукцію і повернемо назад (якщо це можливо).

  Як довго чекати на готові фото?

  Простої відповіді немає. Все залежить від обсягу замовлення (кількості готових знімків), складності ретуші.

  Зазвичай, при замовленні близько 30 фотографій готові фото отримуєте до 7 днів. Для складних зйомок (ювелірна зйомка, скло, колажування) час виконання обговорюється у кожному конкретному випадку.

  За що я сплачую?

  Зрештою, Ви сплачуєте за фотографію, яка збільшить кількість замовлень і допоможе зростанню Вашого бізнесу.


  Але, заглянемо “за лаштунки” предметного фотографа. Перший етап – порозуміння. Нам важливо з’ясувати Ваші потреби, щоб зуміти їх повною мірою задовольнити та ефективно організувати свою роботу.

  • ► Предметна зйомка починається зі складання брифу. Нам важливо дізнатися, де використовуватимуться фотографії, які ідеї потрібно передати, і хто Ваш покупець.
  • ► Обмірковуємо заздалегідь (на підставі референсів): стиль, ракурси, реквізит, ретуш.
  • ► Затверджуємо дату зйомки та її тривалість.
  • ► Узгоджуємо вартість роботи, Ви вносите передплату.

  Наступний етап – це підготовка до зйомки. Після затвердження концепції зйомки потрібен час, щоб підготуватися:

  • ► Збір / закупівля / створення реквізиту.
  • ► Підбір моделей.
  • ► Вибір відповідних локацій для зйомки.
  • ► Залучення профільних спеціалістів – стиліст, сет дизайнер.

  Третій етап – безпосередньо сама предметна зйомка. Розуміємо, що Ваш товар є унікальним і важливо показати його особливості: рівні шви, фактуру, яскравий принт або авторський дизайн. Круто, якщо Ви маєте можливість бути присутнім на зйомці. Креативимо по повній, дотримуючись брифу.

  Завершальний, четвертий етап – пост обробка або ретуш. Весь обраний Вами матеріал відправляється ретушеру, де відбуваються необхідні маніпуляції зі світлиною і на виході Ви отримуєте смачне фото, що продає!


  До речі, усі оброблені фото зі зйомки зберігаємо необмежений час. Тож якщо раптом у вас щось зникне – сміливо звертайтеся за Вашими знімками.

  За бажанням – можемо дати рекомендації з оформлення постів в інстаграм (візуальний ряд у профілі).

  Якщо Ви вперше стикаєтеся з предметною зйомкою – підберемо оптимальний варіант згідно з потребою та бюджетом.

   

  Яка ціна предметної зйомки?

  Базовий порядок цін на послугу предметної фотографії можна побачити у таблиці вище. Оскільки зйомки можуть суттєво відрізняються за складністю, трудомісткістю та творчою складовою, то кінцева вартість проекту залежить від цих факторів.

  Фото високої якості для інтернет-магазину

  Усі предмети знімаються на професійне обладнання високої роздільної здатності. Ми автоматично додаємо зображення високої роздільної здатності 300 dpi для друку без додаткових витрат. Клієнт отримує на виході файли у форматі JPG та/або PNG (на запит можливі інші формати), готові для завантаження на сторінки інтернет-магазину та торгові майданчики електронної комерції Amazon, Etsy, Розетка та інші. Ваші предметні фотографії будуть великими, тому Ви зможете використовувати функцію масштабування.

  Зазвичай, зйомка для інтернет магазину та каталогу буває:

  • Фото предметів під обрізку із видаленням фону (на прозорому тлі)
  • Предметна зйомка на білому чи чорному тлі

  Додатково, за бажанням замовника, на предметні фото може бути додана тінь, відзеркалення, у готовому файлі ці опції будуть перебувати на окремих шарах, які можна легко вмикати чи вимикати.

  Навіщо потрібна рекламна фотографія?

  Рекламну та предметну зйомки по праву називають одними з найскладніших та неординарних. Мета рекламного предметного фотографа полягає в тому, щоб донести ідею бренду та зацікавити цільову аудиторію, викликати бажання здійснити покупку. А якість створених знімків визначає, чи виникне у потенційних покупців інтерес до вашого продукту та яке перше враження про нього складеться.

  Сучасний спосіб життя показав, що споживачі спочатку бачать картинку на екрані телефону, у рекламному буклеті і лише потім, можливо, йдуть дивитися товар у магазині. Навпаки буває дуже рідко. Сьогодні багато людей, які перестали тинятися магазинами і більшість покупок здійснюють через Інтернет, вдаючись до послуг кур’єрських служб.

  Ліцензійне використання фотографій

  Коли Ви звертаєтесь до фотографа за послугою зйомки, Ви оплачуєте його роботу зі створення бажаних кадрів. Але майнові права на світлину належать фотографу та умови використання готових знімків обумовлюються на етапі укладання договору про співпрацю. За собою залишаємо право публікувати деякі знімки в портфоліо та соціальних мережах (у разі заперечення з боку клієнта можливо збільшення вартості роботи).

  Ще трохи деталей про предметну фотографію

  • ► закупівля пропсів (реквізиту), транспортні витрати сплачуються окремо (не є частиною гонорару фотографа, але включаються до загального кошторису проекту)
  • ► при погодженні дати зйомки, необхідно враховувати, що клієнту знадобиться бути на зв’язку для узгодження тестових кадрів або бути присутнім на зйомці особисто
  • ► якщо фотозйомка затягнулася НЕ з вини фотографа, то що для Вас доцільніше – виконати узгоджений обсяг роботи з оплатою додаткових годин роботи, або не виходити за рамки бюджету та скоротити обсяг робіт
  • ► тривалість знімального дня визначається на етапі формування вартості. При виїзній зйомці більше 4-х годин передбачена 1 година перерви
  • ► необхідність в помічнику на знімальному майданчику обговорюється заздалегідь. Це може бути як представник клієнта, так і людина з боку фотографа (оплачується додатково)
  • ► фотограф НЕ займається транспортуванням до знімальної локації та на самому майданчику габаритних предметів
  • ► на виїзній зйомці клієнт зобов’язаний забезпечити безпечні умови роботи
  • ► робочий час фотографа починається з обумовленого часу і закінчується, коли фотограф залишає знімальний майданчик (обставини, що затримують зйомку не з вини фотографа, не враховуються)
  • ► якщо знімальний день триває більше 8 годин, вартість кожної наступної години становить 120% від стандартної ціни
  • ► якщо замовник наполягає на постановці завдання “зробити красиво”, але не може конкретизувати, то рекламації до фінальної роботи не приймаються
  • ► фотограф прибирає своє робоче місце; збирання та винесення сміття не входить до його обов’язків