Red Cucumber Production | Photostudio | Photoschool

Братерська команда фотостудії Red Cucumber на Подолі рада вітати Вас! У нашому арт просторі Ви зможете отримати купу корисних послуг:
 

  • ► пройти курси фотографії і ретуші в фотошколі
  • ► скористатися послугами предметної фотозйомки у Києві
  • ► орендувати фотостудію для проведення фотосесії або відеозйомки
  • ► провести публічні заходи (анонс книги, кліпу, відкриття фотовиставки, відзначити день народження і багато іншого)

У нашому-арт просторі ми надаємо послуги рекламної фотозйомки. Ми знаємо як створити привабливі фотографії вашого товару, що привернуть нових передплатників в соціальних мережах.

На базі студії працює найкраща школа сучасної фотографії в Києві в якій пропонуємо кілька навчальних програм для різного рівня підготовки.

Ми завжди відкриті для знайомства і співпраці з талановитими людьми, для участі у нових цікавих проектах – звертайтеся, знайдемо спільну мову! Також на цій сторінці Ви можете ознайомитися з відгуками про нас і побачити враження інших клієнтів. Затишна атмосфера, сучасний лофт інтер’єр, якісне обладнання, різноманітний реквізит роблять нас однією з найкращих професійних фотостудій Києва та Подолу. Приходьте, ми чекаємо Вас!

Надихаємо Бути Собою

Простір для втілення в життя будь-яких твоїх творчих задумів.

Від Art і lifestyle до fashion фото / відео, від майстер-класів і шкіл-студій до квартирників і кінопокаZів.

 

Взаємовигідна співпраця, втілення в життя ідей, амбіцій і досягнення поставлених цілей – наша доктрина. А ще ми прагнемо зробити цей світ добрішим, щасливішим і комфортнішим.

~Art for your business~