Правила студії

Загальні положення

 1. Клієнт студії предметної зйомки бере у тимчасове користування приміщення, обладнання, декорації та реквізит.

Бронювання фотостудії

 1. Бронювання фотостудії здійснюється за телефоном: (063) 073-25-93, а також під час заповнення форми on-Line замовлення.
 2. Ми працюємо з 10:00 до 20:00, але це не точно, а на свята та вихідні – за попередньою домовленістю.

Час оренди студії

 1. Мінімальний час оренди фотостудії у Києві – 1 година.
 2. Часом початку оренди студії вважається час, на який Клієнт забронював студію. Часом закінчення вважається час, коли остання людина вийшла із зали, але не раніше часу, до якого клієнт забронював студію. Запізнення на зйомку та її передчасне закінчення не знижують загальну вартість послуг. Будь ласка, залишайте собі необхідний для зборів час та поважайте колег.
 3. Продовження часу оренди студії можливе лише якщо у графіку оренди є вільний час, оплачується згідно з тарифами. Кратно 30 хвилин.

Оплата оренди інтер'єрної студії

 1. Оплата можлива готівковим та безготівковим розрахунком.
 2. При оплаті за безготівковим розрахунком оренда студії можлива лише за 100% передоплатою.
 3. Вартість оренди студії залежить від характеру зйомки/заходу, кількості осіб, дня тижня, часу доби, рівня шуму.
 4. У вартість оренди студії входить:
  — заброньований знімальний павільйон;
  — можливість використовувати туалет;
  — стандартний набір студійного обладнання;
  — фони та декорації;
  — колекція реквізиту;
 5. За бажанням, за окрему вартість Клієнт може орендувати додаткове обладнання та реквізит для зйомки.
 6. При бронюванні студії Клієнт зобов’язаний внести передоплату у розмірі 50% від вартості оренди. У разі відмови Клієнта від оплати авансового платежу адміністрація не гарантує бронювання студії.
 7. Заїзд автотранспорту на територію сплачується у розмірі 10 грн. за кожне авто. Оплата здійснюється після закінчення зйомки адміністраторам відповідно до кількості зазначених перепусток.

Запобіжні заходи та обмеження

 1. У студії та у всіх її підсобних приміщеннях забороняється:
  — палити та розводити відкритий вогонь;
  — ходити в студії у вуличному взутті;
  — розпивати спиртні напої;
  — знімати фото порнографічного характеру;
 2. У разі зйомки фото або відео оголеної натури всі моделі повинні мати документи, що підтверджують повноліття.
 3. У студійному павільйоні забороняється вживати їжу, винятками є випадки, коли їжа є об’єктом зйомки.
 4. Тварини допускаються до студії лише за попереднім погодженням з адміністратором. У разі знаходження тварин у студії вартість оренди студії може бути збільшена на 50%. Винятком є невеликі тварини, яких тримають на руках і не пускають на підлогу. Збитки, заподіяні тваринами, оплачуються Клієнтом.
 5. Все обладнання та реквізит Клієнта повинні знаходитися в орендованих Клієнтом павільйонах.
 6. Відвідування фотостудії можливе тільки в змінному взутті, за відсутності якого орендар змушений буде використовувати багаторазове змінне взуття (тапки). Зверніть увагу, вимога до чистоти відноситься також до взуття, в якому знімаються моделі..
 7. Клієнт зобов’язується повернути декорації та реквізит зали на те місце, де вони були до початку зйомки. У разі сильного безладу адміністратор студії має право зупинити зйомку за 10 хвилин до закінчення оренди та попросити Клієнта привести павільйон у порядок.
 8. Адміністрація залишає за собою право не допускати до студії та видаляти зі студії осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
 9. Якщо паління потрібне для створення сценічного образу, Ви повинні попередньо погодити це з адміністратором.
 10. Перевіряйте справність техніки до початку зйомки. У разі псування чи поломки студійного обладнання, декорацій та аксесуарів орендар зобов’язаний відшкодувати збитки у розмірі та обсязі, встановленому адміністрацією студії. Після закінчення зйомки обладнання обов’язково перевіряється адміністратором.

Правила роботи з реквізитом у залі

 1. Для вашої зручності та з метою уникнення псування фону, зміна паперового або тканинного фону здійснюється тільки адміністратором студії.
 2. У вартість оренди входить використання паперових фонів, що були у використанні, з можливим природним забрудненням, розкочених на 3 метри по підлозі. Псування, пошкодження або необоротне забруднення фонів оплачуються з розрахунку 200 гривень за погонний метр. При бажанні ви можете скористатися новим фоном, що раніше не використовувалося, вартість складе 200 гривень за погонний метр по підлозі.
 3. Налаштування обладнання та приладів, допомога та консультації адміністратора включені у вартість оренди. Будь-які маніпуляції з фонами виконуються лише у присутності адміністратора. Заміна фону, окрім білого, сірого фонів вважається додатковою послугою та оплачується у розмірі 10 гривень.

Умови скасування оренди та штрафні санкції

 1. При скасуванні бронювання студії менше ніж за добу з Клієнта стягується 50% вартості заброньованого часу.
 2. При скасуванні бронювання студії в день оренди з Клієнта стягується 100% вартості заброньованого часу.
 3. У разі відмови Клієнта від сплати штрафів, студія залишає за собою право відмовити клієнту в подальшому у оренді студії.

Компенсація збитків

 1. Приймаючи студію в оренду, Клієнт бере на себе матеріальну відповідальність за стан обладнання, фонів, реквізиту та приміщень студії, що орендуються. При завданні збитків обладнанню, реквізиту або приміщенням студії Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень.
 2. За ходіння у брудному вуличному взутті по залі, на Клієнта накладається штраф у розмірі 100 грн.
 3. За паління у залі на Клієнта накладається штраф у розмірі 500 грн. (вийняток становлять випадки, коли цигарка є об’єктом зйомки).
 4. При видачі клієнту обладнання чи реквізиту Клієнт зобов’язаний у присутності адміністратора переконатися у його працездатності та цілісності. Якщо Клієнт виявив несправність або пошкодження обладнання або реквізиту, він повинен негайно повідомити про це адміністратора.
 5. У разі падіння освітлювального приладу Клієнт сплачує штраф 1000 грн. незалежно від видимих пошкоджень приладу.

Політика конфіденційності

правила фотостудии